Plażówka Saska- nowe miejsce na mapie Warszawy

Jeszcze sezon plażowy się nie rozkręcił, a ja już znalazłam miejsce, w którym będziemy częstym bywalcem w sezonie letnim. Miejsce, w którym spędzisz zarówno miły czas z dziećmi ale i spotkasz się wieczorem  ze znajomymi. Zapraszamy do Plażówka Saska.

Plażówka Saska

bo to o niej mowa znajduje się przy Wale Miedzeszyńskim 389, więcej znajdziecie tutaj. Miejsce odkryliśmy dzięki naszym wycieczkom rowerowym nad Wisłą. Od całkiem niedawna została otwarta bardzo fajna ścieżka pieszo-rowerowa nad prawym brzegiem Wisły. Od warszawskiego Gocławia w kierunku Tarchomina można bezpiecznie i w otoczeniu natury wybrać się na pierwsze wycieczki rowerowe z dzieckiem. I właśnie dzięki takim wycieczkom odkryliśmy nową miejscówkę- Plażówka Saska.

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plażówka Saska – co oferuje?

Lubisz obcować z naturą? nie przeszkadza Ci piach w butach? Twoje dziecko lubi spędzać aktywnie czas? Lubisz poleżeć na leżaku? Grill? Pizza? Rybka? A może domowa lemoniada? Musisz sprawdzić Plażówkę Saska, będziesz mógł skonfrontować odpowiedzi:) w tym miejscu znajdzie się ogrodzony wybieg dla psów, boisko do gry w siatkówkę plażową (oczywiście), badminton. Kiedy rodzice będą plażować, dzieci mogą pobawić się na kolorowym placu zabaw, poszukać skarbów, czy pogrzebać w piachu. W weekendy nie zabraknie animacji dla dzieci, będzie kino letnie, koncerty. W czwartki czas na stand up, a w tygodniu między innymi gordonki dla dzieci.

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plażówka Saska- co zjemy?

Jak już plażować, to z pełnymi brzuchami:) Jest to miejsce, w którym zdecydowanie możemy spędzić cały dzień i nie musimy się martwić co zjedzą nasze dzieci. W ofercie gastronomicznej znajdziemy ryby, pizzę ręcznie robioną i potrawy z grilla. Alternatywą dla frytek mogą być bataty więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet udało mi się wyciągnąć informacje, że obok chłodnika i zupy rybnej może znajdzie się rosołek czy pomidorowa:) Dla tych co się nie boją cukru będą czekały gofry. Czas pokaże ale miejsce zapowiada się fantastycznie.

Jeśli pogoda pozwoli będzie można ochłodzić się w basenie, ponieważ i o tym nie zapomnieli właściciele. Dopiero w sobotę otwarcie- pojadę sprawdzę, co udało już się zrobić ale napewno będę tam częściej.

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Plazowka Saska wycieczka rowerowa

Jeśli zainteresował Cię ten wpis, może jeszcze to Ci się spodoba:

Klubokawiarnia Kolonia i Zieleniec Wielkopolski, czyli co robić z dzieckiem w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *