Pląskowo, tam gdzie liczy się uśmiech i dobra zabawa

Pląskowo to miejsce, które idealnie zaspokoi chęć małych ludzi do dobrej zabawy i potrzebę dorosłych do ciepłej kawy. I potrzebę pysznej bezy z mascarpone i owocami też.

Uwielbiam wszystkie wielkie sale zabaw takie jak Inca Play czy Airo, gdzie szaleję do upadłego razem z Natalką. Ale przychodzi taki moment, kiedy mam ochotę na plotki z koleżanką albo potrzebuję czasu, żeby spokojnie popracować. Pląskowo to kompromis idealny. Konstrukcja na tyle duża, żeby zająć kilkulatka na długi czas, ale na tyle niewielka i bezpieczna, że bez problemu poradzi sobie tam bez pomocy dorosłego.

https://www.facebook.com/Plaskowo/

mamocorobimy.pl

https://www.facebook.com/Plaskowo/

Pląskowo – sala zabaw i kawiarnia

Na miejscu znajdziecie kilka stref dostosowanych do gości w różnym wieku. Jest konstrukcja ze zjeżdżalniami, basen z kulkami, torem przeszkód. Mniejsze dzieci mogą się na niej bawić razem z rodzicami. Dla maluchów jest specjalnie wygrodzony kącik z kryjówką, tablicami manipulacyjnymi. Jest kilka jeździków, duża tablica do rysowania kredą, wielkie klocki, z których można budować kryjówki. Na gości czekają gry, książki, kredki. Dla każdego coś miłego.

https://www.facebook.com/Plaskowo/

mamocorobimy.pl

Dorośli mogą odpocząć lub popracować w kawiarni. Siedząc przy stole możecie bez problemu obserwować bawiące się dziecko. Dla gości przygotowane są zimne i ciepłe napoje, naprawdę rewelacyjne ciasta (beza z owocami skradła nasze serca), tosty, zupę i inne drobne przekąski.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Pląskowo – zajęcia i imprezy okolicznościowe

W części kawiarnianej jest osobna zamykana salka, w której odbywają się zajęcia dla dzieci. Jest balet, zajęcia muzyczne i sensoryczne. Warto na bieżąco sprawdzać ofertę, gdyż co chwila pojawia się cos nowego. W weekendy są tu organizowane warsztaty dla rodziców, imprezy takie jak bal karnawałowy czy święto dyni oraz teatrzyki. Istnieje również możliwość wynajęcia sali na przyjęcie urodzinowe.

https://www.facebook.com/Plaskowo/

https://www.facebook.com/Plaskowo/

Działa tu również klub malucha oferujący dzienną opiekę nad dziećmi do lat 3. Mieści się w osobnym pomieszczeniu przy kawiarni i sali zabaw. Można wykupić pakiet opieki na cały miesiąc, ale również na godziny.

Jeśli szukacie ciekawych miejsc na kawę i zabawę spójrzcie tutaj:

Fundacja 100 Pociech w Warszawie – miejsce warte odwiedzenia

 

Klubokawiarnia Kolonia i Zieleniec Wielkopolski, czyli co robić z dzieckiem w Warszawie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *