Kapitan Nauka – pomysły na prezent do 25 zł

Mikołajki już za chwilę. Jeśli szukacie drobnych prezentów dla młodszych i starszych koniecznie  zobaczcie nasze propozycje od Kapitana Nauki.

Gry planszowe, to obok klocków, jeden z naszych najbardziej sprawdzonych prezentów. To doskonały pomysł na niedrogi, niezobowiązujący prezent na przedszkolne mikołajki albo dla dziecka, które niezbyt dobrze znamy.

Kapitan Nauka – Loteryjki

Loteryjki od Kapitana Nauki są podzielone na 3 kategorie wiekowe, dla 2-, 3- i 4-latków. W każdym zestawie znajdziecie 6 plansz i 36 żetonów. Różnią się stopniem skomplikowania. W loteryjce dla dwulatków jest 6 sporych przedmiotów na jednolitym tle. Zestaw dla trzylatków to nadal spore obrazki, ale na planszy pojawiają się dodatkowe szczegóły. Gra dla czterolatków to 6 obrazków, a niektóre z elementów są naprawdę niewielkie i dziecko musi wykazać się dużą spostrzegawczością. Natalka i Maksio (nie mają jeszcze trzech lat) bez problemu ogarnęli układankę Pory roku przeznaczoną dla czterolatków. Dwie pozostałe, czyli Recykling i Rodzinka są zdecydowanie trudniejsze. W tej chwili wszystkie loteryjki możecie kupić z 20% rabatem.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Kapitan Nauka – Bazgraki

Bazgraki, moim zdaniem powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego przedszkola. To doskonała alternatywna dla kserówek. W Bazgrakach znajdziecie ćwiczenia grafomotoryczne, doskonalące spostrzegawczość, koordynację oko-ręka. Kartki książeczki pokryte są folią, a do zestawu dołączony jest suchościeralny flamaster. Po skończonej zabawie wystarczy po prostu wytrzeć każdą stronę chusteczką albo gąbką i można bawić się od nowa.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Kapitan Nauka – zagadki obrazkowe

Dzięki swoim poręcznym rozmiarom możemy je zabrać wszędzie i miło spędzać czas z dzieckiem na zabawie i nauce. Zagadki obrazkowe, bo o nich mowa mają podział trudności dostosowany do wieku, wspomagają rozwój myślenia logicznego, kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętywanie, a w razie wątpliwości odpowiedzi znajdziemy na odwrocie. U nas zagadkami obrazkowymi bawimy się zarówno w domu na dywanie, w podróży, czy na plaży.

Kapitan nauka

Jeśli szukacie innych pomysłów na świąteczne prezenty sprawdźcie tutaj:

Mały Konstruktor Junior – zestaw klocków od firmy Alexander

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *