Inca Play – sala zabaw w nowej odsłonie

 

Oprócz tego, że nie dosypiam, nie dojadam i nie mam na nic czasu, jest pewna wielka korzyść, która płynie z posiadania dzieci. Otóż bez skrępowania, mogę korzystać ze wszystkich cudowności, które oferują sale zabaw. Chodźcie na bloga zobaczyć, jak zmieniała się Inca Play.

Inca Play to miejsce, gdzie ze zmęczenia padną nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Tak, Kochani! Wszędzie wejdziecie ze swoimi maluchami. I uwierzcie mi, podobnie jak one, nie będziecie mieli ochoty wyjść.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Inca Play – co warto wiedzieć

Sala zabaw mieści się na 4 piętrze Centrum handlowego Blue City. Przez kilka ostatnich miesięcy była zamknięta, gdyż przechodziła gruntowny remont. Muszę powiedzieć, że sporo się tam zmieniło od naszej ostatniej wizyty. Inca Play podzielona jest na kilka części. Jest tu spora konstrukcja ze zjeżdżalniami, tunelami, tajemnymi przejściami. Znajdziecie tu również boisko do piłki nożnej, umiejscowione na samej górze instalacji. Na mnie wielkie wrażenie zrobiły zjeżdżalnie-tuby, które są przezroczyste, podobnie jak niektóre tunele zawieszone na wysokości kilku metrów. Natala na początku miała opory, żeby tam wejść. Z pomocą nadeszła starsza koleżanka Kasia, z którą nic nie jest straszne i dziewczyny razem szalały na konstrukcjach. Po chwili zniknął nam też z oczu Maksio, którego zobaczyłyśmy przez okienko, podczas gdy radośnie szalał w jednym z „domków na drzewie”. Konstrukcja jest dedykowana dzieciom powyżej 5 lat, ale nasze niespełna 3-latki i 4,5-letnia Kasia też dawali radę.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Obok znajduje się kawiarnia i strefa dla maluchów. Znajdziecie tu domek i zjeżdżalnie tubę, również przezroczystą, ale sporo mniejszą. Mnie zachwyciły duże tablice manipulacyjne. Jest stół z kredkami i kolorowankami. Miłośnicy klocków znajdą tu rewelacyjne ogromne piankowe klocki od Mammutico. Jeśli spodobają się Wam tak samo, jak nam możecie kupić je tutaj w wersji miniaturowej. Na miejscu są oczywiście toalety (duży plus za suszarki do włosów) i przewijak.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Inca Play – co jeszcze?

Na miejscu znajdziecie 6 sal urodzinowych, każda w innym stylu. Na uwagę zasługuje salka kulinarna, w pełni wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty, w której maluchy mogą gotować pod okiem instruktora. Oprócz urodzin będą się tu również odbywać warsztaty. Podczas zabawy możecie również przejechać się na diabelskim młynie oraz pirackim statku.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Mam wrażenie, że Inca Play nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o wyposażenie. Patrząc po tym, co było zapowiadane na Facebooku i stronie sali, pojawi się tu jeszcze kilka ciekawych atrakcji, o których na pewno będziemy Was informować. A póki, co zachęcamy do wizyty, my dziś bawiliśmy się ponad trzy godziny, a dzieciaki zgodziły się wyjść tylko dzięki obietnicy następnej wizyty.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Jeśli lubicie sale zabaw koniecznie odwiedźcie Airo:

Airo – Kosmiczna sala zabaw

 

2 thoughts on “Inca Play – sala zabaw w nowej odsłonie

  1. Dziewczyny, a jak oceniacie salę pod kątem młodszych dzieciaków? Syn dopiero zaczyna chodzić i zastanawiam się czy warto się z nim tam wybrać.

    1. ja z Natalką chodziłam kiedy jeszcze raczkowała, Inca Play fajne jest to, że na każdą konstrukcję może wejść rodzic także można czuwać nad bezpieczeństwem. jest też świetna strefa dla maluchów z mniejszą konstrukcja i cudownymi tablicami manipulacyjnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *