Deska balansująca od Gakker- idealna drewniana zabawka dla dzieci

Lubicie zabawki drewniane? Zabawki, które będą pobudzały kreatywność i prowokowały do samodzielnej zabawy? Zabawki z której skorzystają starsi i młodsi? Przedstawiamy nasz mały domowy plac zabaw – deskę balansującą Gakker Graded.

W miniony weekend udało nam się wziąć udział w targach – Dom w stylu Montessori. Wystawcy prezentowali produkty znane i mniej znane ale wszystkie warte uwagi. Takie targi, to dobry sposób na upolowanie perełek w promocyjnych cenach, ponieważ zazwyczaj wystawcy dają atrakcyjne rabaty. Możemy również rozwiać wątpliwości lub wysłuchać ciekawych historii na temat interesujących nas produktów.

Obydwie z Kamilą wpadłyśmy na pomysł, zakupu dla naszych dzieci deski Gakker. Pojechałyśmy je pomacać… a wyszłyśmy z dwiema pachnącymi drewnianymi dechmi☺️ Kamila dla Natalki wzięła wersję podstawową, a ja ze względu na posiadanie dwojga zainteresowanych do jednej zabawki wzięłam opcje Gakker Graded czyli z wyżłobieniem chroniącym przed przyciśnięciem małych palcy.

Balansująca deska Gakker grande

Przyszliśmy do domu i zaczęły się testy- ja pierwsza;) dzieciaki oczywiście mnie spychały, bo One też chciały próbować się bujać i zrobiły to bezbłędnie. Mogłam usiąść i …siedzieć tak po prostu:). Dzieciaki szybko, zorganizowały sobie z deski tor dla samochodów, tunel, kołyskę dla dzidziusia, leżak, stolik do rysowania i oczywiście zjeżdżalnie. Deska Gakker Graded była również testowana przez naszych przyjaciół, bo okazała się wspaniałą zabawką integrującą większą liczbę dzieci w czasie wspólnej zabawy.

Balansująca deska Gakker grande

Balansująca deska Gakker grande

Balansująca deska Gakker grande

Balansująca deska Gakker grande

Balansująca deska Gakker grande

Balansująca Gakker Grade, a wpływ na rozwój dziecka

Balansująca deska Gakker Graded tworzy warunki do trenowania motoryki dużej w naszym domu, jest też świetnym akcesorium do ćwiczeń dla dorosłych.

Zabawa z deską:

– stymuluje system przedsionkowy, który ma ogromne znaczenie dla ogólnego rozwoju i uczenia się;

– wspiera rozwój zmysłu priopriocepcji – niezwykle istotnego zmysłu orientacji ułożenia części własnego ciała i czucia głębokiego;

– wspiera mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę;

– rozwija zmysł równowagi.

Najlepszą recenzję wystawił dziś rano mój syn, który obudził mnie słowami -mamo czy nadal na dywanie jest ta deska?😁

Balansującą deskę Gakker Graded możecie kupić tutaj. 

Uwaga‼️ Do końca maja 2019 roku możecie kupić deski z 15% rabatem. Wystarczy, że podacie kod: mamocorobimy15 

A jeśli szukacie innych inspiracji, może to Was zainteresuje:

Borys – niedźwiedź w sweterku, czyli strasznie fajnie zabawki od Buu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *