Airo – Kosmiczna sala zabaw

Jak przystało na początek lata dzień przywitał nas deszczem. Co robić kiedy za oknem zimno i buro? Nasz dzisiejszy kierunek to Airo – kosmiczna sala zabaw.

Airo to otwarta 23 czerwca, więc zuepłnie nowa sala zabaw i park trampolin. My trampolin niestety nie odwiedziliśmy,bo Natala jest jeszcze za mała (wpuszczają dzieci dopiero od 4 roku życia), ale mieliśmy szanse pooglądać skoczków z balkonu i powiem szczerze, że wygląda to rewelacyjnie.

mamocorobimy.pl

Airo – kosmiczna sala zabaw

Sama sala zabaw jest naprawdę wielka. My spędziliśmy tam prawie dwie godziny i nie udało nam się wejść w każdy zakamarek. To co od razu spodobało mi się w Airo to fakt, że na wszystkie konstrukcje może wejść z dzieckiem opiekun. Po pierwsze 2,5 latek czasem będzie potrzebował pomocy osoby dorosłej, a po drugie możemy czuwać nad ich bezpieczeństwem w tłumie szalejących starszaków. Po trzecie – uwielbiam sale zabaw i ze skakania po różnych konstrukcjach mam tyle samo frajdy co Natala.

mamocorobimy.pl

Airo – kosmiczna sala zabaw przygotowała dla Was pełno atrakcji: zjeżdżalnie mniejsze i większe, w kształcie rury i zjazd w pontonach (przy każdej znajduje się animator, który dba o bezpieczeństwo bawiących). Są trampoliny, tory przeszkód, tyrolka, basen z kulkami. Jest zakamarek z ogromnymi dmuchanymi piłkami i tor dla elektrycznych samochodzików. W kilku miejscach znajdziemy armatki do strzelania piankowymi kulkami (strzelamy do celu nie do przechodniów).

mamocorobimy.pl

Zaraz przy wejściu znajdziecie kącik ze ścianką sensoryczną pełną różnorodnych elementów, które pobudzają zmysł dotyku, jest tablica manipulacyjna w kształcie rakiety, przeplatanka, labirynt dla kulek. Natala przepadła w podświetlanej piaskownicy. Z naszą córką jest tak, że nawet jeśli wokoło jest milion niesamowitych atrakcji, kiedy zauważy piaskownicę nic innego się nie liczy. A to zwykła piaskownica nie jest, można na niej tworzyć góry i jeziora, doliny i wyżyny w zależności od tego jak dużo piasku nasypiemy podświetli się na odpowiedni kolor.

mamocorobimy.pl

Airo – kawiarnia

Air cafe to spora kawiarnia na antresoli powyżej sali zabaw i parku trampolin. Na górę bez problemu można dostać się z wózkiem, gdyż jest winda. Znajdziecie tam kawę i inne napoje, duży wybór ciast, przekąski barowe takie jak pizza czy frytki, ale są też sałatki i kanapki.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Obok kawiarni znajduje się kącik dla maluchów z piankowymi klockami, kulkami i zjeżdżalnią. Z góry można również obserwować starszaki bawiące się na sali zabaw czy trampolinach.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Airo – urodziny

Gwiezdne wojny czy Kraina Lodu? Każdy znajdzie coś dla siebie. Airo – kosmiczna sala zabaw dysponuje kilkoma salami urodzinowymi. Dla jubilata przygotowany jest tron,a cała sala utrzymana jest klimacie wybranej tematyki.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Airo – czy warto?

Warto zdecydowanie. Jest to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki mogą się wyhasać, rodzice odpocząć przy kawie, naukowcy wziąć udział w warsztatach. Ja chętnie wybiorę się z Kamilem na trampoliny. Do 6 lipca każda rozpoczęta godzina kosztuje 10 zł, warto, więc sprawdzić co Airo proponuje dla małych i dużych.

Jedyna rzecz wymagająca poprawy to biała podłoga w szatni i na schodach. Materiał, z którego została wykonana jest bardzo śliski. Co chwila widziałam dziecko leżące na podłodze. Warto, więc zabrać antypoślizgowe skarpetki, bo do sali zabaw wchodzimy bez bbutów.

mamocorobimy.pl

mamocorobimy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *